Henkilökunta

Toimitusjohtaja

Jarkko Hosike

+358 40 0784 222
jarkko@transporthosike.fi

Tarjouslaskenta

Joona Hosike

+358 50 919 5296
joona@transporthosike.fi

Talouspäällikkö

Jaana Mäki-Tasku

+358 40 0822 782
jaana@transporthosike.fi

Logistiikkainsinööri

Antti Tuomola

+358 50 5999 633
antti@transporthosike.fi

Ajojärjestelijä

Birgitta Lähdesmäki

+358 50 4966 366
birgitta@transporthosike.fi

Korjaamopäällikkö

Lauri Ylikännö

+358 50 598 0790
korjaamo@transporthosike.fi

Toimisto

Julianna Hosike

julianna@transporthosike.fi

Verkkolaskut ja Y-tunnus

Verkkolaskuosoitteemme on 003723285272.
Operaattori OP-ryhmä
Välittäjän tunnus OKOYFIHH

Y-tunnus FI2328527-2

Pyydä tarjous

Haluatko nopeasti tarjouksen?

Täytä ja lähetä oheinen lomake. Saat vastauksen nopeasti.